loader

☉ Україна, м. Київ, вул. Велика Кільцева, 5

Онлайн-бронирование

Запрошуємо гостей готелю City Holiday Resort & SPA 5* насолодитися першокласним відпочинком і провести час у фінській парній, російській парній або римській парній. Що б ви не вибрали, чудовий настрій, релакс, відновлення сил і чудові емоції гарантовані висококласним сервісом п'ятизіркового готелю.

Так, фінська парна - здавна відомий спосіб уберегти організм від накопиченої втоми, поліпшити кровообіг, привести в тонус шкіру і отримати косметичний ефект. Секрет парної в тому, що відвідувач опиняється в приміщенні з високою температурою (близько 100ºС), при цьому вологість повітря - близько 15%. Гаряче сухе повітря сприятливо впливає на весь організм, позитивно впливає на вегетативну і центральну нервові системи.

У римській парній, навпаки, при порівняльній невисокій температурі (близько 45-47ºС) повітря має практично 100%-у вологість. Традиційно воно насичується ароматами хвої, меду, ефірними маслами евкаліпта і м'яти. Такий вплив насичує шкіру вологою, роблячи її гладкою, і ідеально підходить для омолоджуючих косметичних процедур.

Сприятливий вплив на організм має і російська парна. Тут температура може коливатися від 40 до 100ºС, вологість - від 70 до 100%. Насиченість повітря парами і ароматами хвої, дуба очищає дихальні шляхи, розслаблює м'язи і створює відчуття повної розслабленості. Саме російська парна - ідеальний варіант очистити тіло і м'язи після напруженої роботи.

Відвідування парної супроводжує кваліфікований персонал, який подбає про безпеку, комфорт і приємне проведення часу кожного гостя.

Користування і парною входить у вартість проживання, незалежно від обраної категорії номера.

Графік роботи можна дізнатися у адміністратора стійки реєстрації чи за телефоном +380443716888 +380674668410

 

Телефон для замовлення СПА послуг: +380443716888 +380674730785