loader

☉ Україна, м. Київ, вул. Велика Кільцева, 5

Онлайн-бронирование

Філософія нашого готелю будується на турботі про гостя: висококласному сервісі, створенні максимально комфортних умов для продуктивної роботи на бізнес-заходах, наданні різноманітного відпочинку для мандрівників, які цінують затишок, турботу і всі переваги п'ятизіркових готелів.

У числі безлічі можливостей для наших гостей - користування басейнами на території готелю. До послуг гостей City Holiday Resort & SPA 5* - 5 басейнів. Серед них - великий критий плавальний басейн на 23 метри, басейн із морською водою, літній басейн на відкритому повітрі, дитячий басейн для маленьких гостей готелю і відкритий дитячий басейн із навісом.

Вибравши один із них, наші гості зможуть поплавати в кристально чистій воді комфортної температури, позайматися водними вправами з дітьми, розслабитися і насолодитися усіма принадами водних розваг.

Біля літнього басейну на відкритому повітрі розташовується «Pool Bar», в якому можна замовити вишукані коктейлі та оригінальні закуски, різноманітні сорти чаю та натуральну каву з добірних зерен.

Користування будь-яким із п'яти басейнів на території готелю входить у вартість проживання, незалежно від обраної категорії номера.

Графік роботи басейнів можна дізнатися в адміністратора стійки реєстрації чи за телефонами:

+380443716888

+380674668410

 

Телефон для замовлення СПА послуг: +380443716888 +380674668410