loader

☉ Україна, м. Київ, вул. Велика Кільцева, 5

Онлайн-бронирование

Площа залу «Gold» — 60 м2. У ньому з комфортом розмістяться від 20 до 50 осіб, в залежності від обраного варіанту розсадки - «клас» або «переговори» (буквою П). Завдяки мобільним трансформованим меблям, зал легко підлаштувати під проведення: тренінгу, семінару, презентації, тимбмілдінга, прес-конференції чи корпоративного навчання.

Відмінні характеристики залу - м'яке природне світло, високоефективна система кондиціонування і вентиляції, якісна звукоізоляція. 


Зал «Vinette» площею 137 м2 розташований на 1 поверсі готелю. Ідеально підходить для проведення ділових івентів, конференцій, тренінгів, презентацій, фуршетів, банкетів. Місткість залежить від схеми розсадження учасників ( «театр», «клас», «переговори»).

Затишна атмосфера, сучасна система кондиціонування, ергономічні меблі і камерність залу забезпечать продуктивну роботу учасникам заходів незалежно від їх тривалості.

Переваги залу - виконаний в класичному французькому стилі. Оформлення інтер'єру в бежевих тонах злегка прикрашають нотки нормандської стилістики. Родзинка залу - унікальний білий рояль «C. Bechstein».


Зал «Platinum» площею 100 м2 оптимально підходить для проведення: ділових івентів, конференцій, тренінгів, презентацій, навчальних семінарів та вебінарів. Його місткість залежить від схеми розсадження учасників («театр», «клас», «переговори»).

Затишна атмосфера, сучасна система кондиціонування, ергономічні меблі і камерність залу забезпечать продуктивну роботу учасникам заходів незалежно від їх тривалості.

Переваги залу - якісна звукоізоляція, можливість трансформації меблів під потреби замовника, наявність подіуму, професійно інстальоване світло з можливістю затемнення денного освітлення.


Кімната для переговорів «VIP» площею 26 м2 розташована на 1 поверсі готелю. Ідеально підходить для проведення закритих ділових переговорів, міні-конференцій, тренінгів.

Затишна атмосфера, закритий простір, сучасна система кондиціонування, ергономічні меблі і камерність залу забезпечать продуктивну роботу учасникам заходів незалежно від їх тривалості.

Переваги залу - виконаний в розкішному французькому стилі. Оформлення інтер'єру в бежевих і фіолетових тонах. Головна прикраса залу - масивна кришталева люстра.


З питань організації конференцій, ділових зустрічей, семінарів, Ви можете надіслати запит на електронну адресу sales@cityholiday.com.ua чи за телефоном +380443716888, +380674668410.

Вартість конференц-послуг

 

Конференц зал  Кількість персон Площа залу, м2 Вартіcть оренди, грн/половина дня, 4 години Вартіcть оренди, грн/день 
Gold 40 60 6000 8000
Platinum  100 110 8000 12000
Vinette  140 137 10000 16000
VIP  12 26 3500 5000

 

Ціни вказані з ПДВ.

 

У вартість оренди включено:

  • екран;
  • проектор;
  • фліпчарт з маркерами та папером;
  • швидкісний Wi-Fi;
  • радіомікрофони;
  • клікер;
  • звукове обладнання.

Окремо, за домовленостю:

  • ноутбук.

Ми також раді запропонувати харчування учасникам заходів (сніданки, обіди, вечері, кава-брейки). Його вартість та меню обговорюються індивідуально. 

Місткість і варіанти розсадження гостей

 
"Театр"

"Клас"

"Конференція"

"Коктейль"
Gold 50 30 25 20
Platinum  130 60 40 70
Vinette  140 65 45 80
VIP  - - 12 -